Akademia Marketingu: Sztuczna inteligencja w biznesie

Redakcja

Akademia Marketingu: Sztuczna inteligencja w biznesie to pierwsza w Polsce konferencja w całości poświęcona tematowi wykorzystania potencjału sztucznej inteligencji w działalności biznesowej.

Nowe technologie i rozwiązania są coraz chętniej wdrażane przez świat biznesu. Oferują wiele możliwości – od „prostego” agregowania ogromnych ilości danych, poprzez wyciąganie wniosków aż do opracowania symulacji możliwych zmian i trendów. Wyniki dostarczane dzięki sztucznej inteligencji stają się coraz częściej podstawą do podejmowania decyzji biznesowych.

 

Czy wiesz, że…

    • aż 75% dużych i średnich przedsiębiorstw na świecie do 2020 roku będzie wdrażać zaawansowane narzędzia analityczne oparte o rozwiązania AI?
    • 60 MLD dolarów oszczędności w USA ma przynieść wdrożenie systemów AI w latach 2016-2020?

 

AI Akademia Marketingu

 

Dzięki konferencji Sztuczna Inteligencja w biznesie dowiesz się m.in.:

  • czym jest deep learning oraz machine learning,
  • jak będzie wyglądać reklama w Google w dobie automatyzacji,
  • czy internetowe boty zdobędą dla Twojej firmy nowych klientów,
  • jak automatyzacja marketingu tworzy nowe źródła przychodów,
  • dlaczego AI jest niezbędna przy analizie big data i profilowaniu konsumentów,
  • w jaki sposób nowoczesne technologie (m.in. wirtualna rzeczywistość i hologramy) uczą się zachowań użytkowników,

Więcej: http://akademiamarketingu.edu.pl/

 

Eksperci i praktycy

O praktycznym zastosowaniu AI w swoich firmach opowiedzą m.in. Łukasz Kosuniak (Samsung), Tomasz Wesołowski (2040.io), Wojciech Ptak (FreshMail), Michał Zajdel (Millward Brown) czy Krzysztof Marzec (Deva Group).

Zainteresowany? Zapisz się już dziś na http://akademiamarketingu.edu.pl/bilety i dowiedz się, jak już teraz polskie firmy wykorzystują możliwości sztucznej inteligencji w swoich biznesach.

 

Miejsce

Spotkania Akademii Marketingu odbywają się w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego mieszczącej się przy ulicy Podole 60. KPT to nowoczesna przestrzeń, w której obecnie odbywają się największe technologiczne i biznesowe wydarzenia w Krakowie.

 

Bilety

Dla naszych Czytelników przewidziany jest dedykowany rabat -20%

Hasło biznesmusisprzedawac należy wpisać podczas zakupu biletów na stronie https://akademiamarketingucontenthouse.evenea.pl/.

Promocyjna cena obowiązuje do 26 marca 2017.
 

AI_biznesmusisprzedawac

 

Dla kogo jest Akademia Marketingu, czyli wędka zamiast ryby

Akademia jest dedykowana dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych w marketingu (brand manager, dyrektor marketingu, szef działu handlowego, marketer, PR-owiec, właściciel firmy (MŚP), osoby odpowiedzialne za business development oraz optymalizację pracy biznesu). Nie będziemy poruszać tematów podstawowych, o których można przeczytać na pierwszym lepszym blogu polskim lub zagranicznym. To poziom, jaki jest dostępny dla każdego chętnego. My idziemy dalej, a naszym zadaniem jest rozwój specjalistów i wskazywanie im konkretnych rozwiązań oraz ścieżek rozwoju, którymi można dotrzeć na kolejne, wyższe poziomy marketingu.

 

Organizatorem konferencji jest ContentHouse.