Webinar: Cyfryzacja danych w księgowości

10 lipca, 10:00

Rok 2020 przyniósł prawdziwą technologiczna zmianę – praca zdalna, wywołana przez pandemię Covid-19, stała się nową rzeczywistością dla wielu przedsiębiorstw. Firmy stanęły też przed wyzwaniem dostosowania się do dynamicznych zmian w przepisach. Jakie wyzwania pojawiły się przed księgowością? Co się zmieniło? Eksperci tworzący system ERP enova365 opowiedzą o rozwiązaniach usprawniających pracę, które na dobre zagościły w obszarze księgowości.

Z webinaru dowiesz się:

    • co w księgowości zmieniła pandemia,

    • jakie są modele pracy księgowego,

    • dlaczego warto systemowo zarządzać procesami – co to jest Workflow i DMS,

    • jak technologia może przyspieszyć pracę Twojej firmy,

    • dlaczego warto systemowo podejść do analityki.

Zobacz nagranie z webinaru

Administratorem Twoich danych osobowych jest Content House sp. z o.o. Pełną informację o przetwarzaniu danych przeczytasz TUTAJ.

Pobierz e-book

Pobierz darmowy e-book: Biuro Rachunkowe: Podlicz możliwości!, przygotowany przez ekspertów z enova356, z którego dowiesz się jak sprostać wymaganiom ustawodawcy, Klientów i pracowników.

Poznaj naszych specjalistów

Prowadzący

photo

Michał Grzebyk

Head of PR & Content Marketing ContentHouse

Eksperci

photo

Agnieszka Opalińska

Ekspert projektu Księgowość enova365

Absolwentka Filologii Polskiej oraz Rachunkowości i Finansów, dyplomowany księgowy. Od 10 lat związana z branżą IT. Posiada doświadczenie w kierowaniu zespołem, projektowaniu narzędzi księgowych oraz realizacji wdrożeń systemów w dużych organizacjach pozarządowych. Prywatnie matka trójki dzieci z wiecznym niedostatkiem snu 🙂

photo

Bartłomiej Karasiński

Kierownik zespołu Workflow enova365

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie kierunku Rachunkowość i Controlling. Od zawsze związany z ekonomią, finansami i oprogramowaniem przeznaczonym do zarządzania przedsiębiorstwem. Doświadczony kierownik projektów IT oraz team leader. Posiada doświadczenie wdrożeniowe w zakresie oprogramowania klasy DMS, a obecnie kieruje pracą zespołu tworzącego moduły Workflow i DMS systemu enova365. Lubi tworzyć procesy optymalizujące pracę przedsiębiorstw, ułatwiające codzienną pracę.

photo

Mateusz Cich

Kierownik projektu Business Intelligence enova365

Absolwent kierunków Ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Rachunkowości i Controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada doświadczenie wdrożeniowe w zakresie systemu klasy Business Intelligence, dzięki czemu poznawał potrzeby analityczne przedsiębiorstw z wielu branż. Jest odpowiedzialny za wyznaczanie kierunków rozwoju systemu enova365 i zakresu oferowanych funkcjonalności Business Intelligence.

Organizatorzy

Kontakt

Dane kontaktowe:

ContentHouse
ul. Podole 60
30-394 Kraków
Tel.: 12 222 00 09

Spotkajmy się tutaj

Gabriela Wolak

Business Growth Manager

gabriela.wolak@contenthouse.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha