Internet Banking Security – Porozmawiajmy o bezpieczeństwie IT na Mazurach!

Redakcja

Zapraszamy na konferencję „Internet Banking Security”, podczas której profesjonaliści z branży usług finansowych podzielą się swoją wiedzą na temat funkcjonalności i bezpieczeństwa bankowości internetowej i mobilnej. Udział w konferencji Internet Banking Security to możliwość, nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z przedstawicielami Banków z całej Polski.

 

KIEDY? 29-31 sierpnia 2018
GDZIE? Hotel Mikołajki Resort & Spa

 

PROGRAM KONFERENCJI:

Sesja I: Bezpieczeństwo Bankowości Mobilnej i Internetowej.

Sesja II: Rozwiązania IT zabezpieczające banki i pozabankowe instytucje finansowe

Sesja III: Biometria i nowe narzędzia silnego uwierzytelniania. Dyrektywa unijna PSD2.

Sesja IV: Fintech – mobile banking, e-banking, płatności online.

Sesja V:Edukacja – jak edukować klientów, środowisko finansowe i innych interesariuszy.

 

Tematy poruszane podczas konferencji to m.in.:

  • Cyber Fraud Detection– czy takie rozwiązania umożliwiają dokładniejszą identyfikację użytkownika oraz wykrywanie anomalii w jego środowisku?
  • Rozproszony rejestr Rozproszone bezpieczeństwo #blockchain – dowiesz się, jakie ograniczenia i zagrożenia ma Technologia Rozproszonych Rejestrów (Distributed Ledger Technology, Blockchain).
  • Praktyczne podejście do warstwowego modelu bezpieczeństwa bankowości internetowej – prezenterzy podzielą się swoim praktycznym doświadczeniem z budowania i optymalizowania systemów prewencji, detekcji i odpowiedzi na obserwowane ataki i zagrożenia.
  • Omówione będą sposoby edukowania klientów bankowości internetowej na przykładzie kampanii informacyjnych prowadzonych przez mBank.
  • Przykłady skutecznej edukacji – doświadczenia z frontu – autor podzieli się doświadczeniami i wnioskami z kilkudziesięciu szkoleń przeprowadzonych w ostatnim roku zarówno dla klientów, jak i dla pracowników polskich banków w obszarze cyberbezpieczeństwa.
  • Potwierdzanie tożsamości w sieci na przykładzie usługi MojeID – nowe możliwości biznesowe dla banków i fintechów.
  • Otwarta platforma bankowości firmowej – w trakcie prezentacji zmierzymy się z tematami PSD2 w kontekście bankowości dla firm oraz po co, jak i dla kogo budować środowisko Open Banking usług przeznaczonych dla klientów firmowych.
  • Czy bank w chmurze to dobry kierunek?– prezentacja skupi się na ostatnich trendach światowych w kierunku usług cloud computingu dla sektora bankowego w świetle zaleceń KNF i EBA, a także przyjrzymy się kilku ostatnim, głośnym atakom hackerskim na sektor bankowy.
  • Wykryj niewykryte za pomocą analizy behawioralnej sieci.
  • Kreowanie komunikacji oraz przekazów edukacyjnych adresowanych do różnych grup docelowych.

 

 

Dla firm IT oraz innych branży obowiązuje cena 3 000 zł + VAT.

Więcej informacji dotyczących samego wydarzenia znajdziecie na stronie www konferencji:
http://gigacon.org/event/ibs_18/

Zapraszam do śledzenia wydarzenia na facebooku, gdzie na bieżąco dodawane się wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia: https://www.facebook.com/events/166948827453818/

ZAREZERWUJ miejsce na tym wydarzeniu jeszcze dziś!

 

Portal Biznes Musi Sprzedawać jest patronem Internet Banking Security