III Kongres Profesjonalistów HR, czyli synergia HR i biznesu

Redakcja

Redakcja

Bez kategorii

Jedyny Kongres Profesjonalistów HR odpowiadający na realne potrzeby i bieżące wyzwania stawiane przed przedstawicielami działów HR. Podczas wydarzenia, które już po raz trzeci zgromadzi ekspertów i profesjonalistów HR, poruszona zostanie kwestia jak HR może efektywnie współpracować z Biznesem, aby osiągnąć efekt synergii i zrealizować cele organizacji poprzez zaprezentowanie dwóch punktów widzenia – HR oraz przedstawiciela Biznesu. Zaprezentowane zostaną konkretne wyzwania HR na przykładzie realnych studiów przypadku oraz różne aspekty wdrażanych projektów skupiając się na konkretach, takich jak cele, założenia budżetowe, realne koszty, wykorzystane narzędzia i osiągnięte rezultaty.

Wszystkie zagadnienia poruszane podczas Kongresu są w 100% skoncentrowane na merytorycznym wsparciu Biznesu przez Profesjonalistów HR. Będziemy mówić jedynie o rzetelnych faktach, konkretnych rozwiązaniach i nowych trendach, które już za chwilę, staną się codziennością Działów HR.

13 ekspertów HR i wybitnych prelegentów pośród których znajduje się Joanna Malinowska-Parzydło, Nikolay Kirov, Maciej Herman oraz profesjonaliści z firm takich jak Coca Cola, Volkswagen Poznań, Żabka Polska oraz PSG wskaże, jakie są oczekiwania wobec profesjonalistów HR – od poszczególnych działów w organizacji i opowie o tym, jak mierzyć się ze zmieniającymi warunkami gospodarczymi i rynkowymi i osiągać najlepsze rezultaty.

W imieniu Organizatorów zapraszamy do Warszawy, gdzie 6 grudnia 2018 spotka się grono ludzi, dla których nowoczesne rozwiązania i wyzwania HR to ważna inwestycja wspierająca sukces całej firmy.

Szczegóły wydarzenia na stronie kongresprofesjonalistowhr.pl

 

Redakcja Biznes Musi Sprzedawać jest patronem
Kongresu Profesjonalistów HR