Powstał specjalny dziennik, który pomaga realizować cele japońską metodą Kaizen

Chciałbyś być zorganizowany tak dobrze, jak szefowie japońskich koncernów Toyota, Mazda czy Sony? Rozumiesz i znasz metodę małych kroków, ale brakuje Ci motywatora i przewodnika, który będziesz mógł zabrać zawsze ze sobą? Na rynku właśnie pojawił się pierwszy tego rodzaju projekt – „Dziennik Celów Kaizen”.

Kaizen to japońska filozofia, która nie działa natychmiast. Efekty jej stosowania można odczuć dopiero po pewnym czasie. Nie należy się tym jednak zrażać, bo skuteczność i efektywność tej metody są zaskakujące. – Kaizen uczy przede wszystkim tego, aby każdego dnia poprawiać się chociaż odrobinę – mówi Aneta Wątor, trener i mówca motywacyjny, pasjonatka i popularyzatorka Kaizen.

„Dziennik Celów Kaizen” można nabyć na stronie: dziennikcelow.pl

 

Co to jest Kaizen?

Niewątpliwymi zaletami tego podejścia do życia jest zmiana pod kątem wydajności pracy. Wykonywanie codziennych, mały czynności minimalizuje ryzyko prokrastynacji, czyli odkładania obowiązków na później. Metoda sprawia, że dążymy do bycia coraz doskonalszymi wersjami samych siebie, a tym samym pozwala osiągać niespodziewane rezultaty. Na plus należy zaliczyć również fakt, że Kaizen możemy kierować się w wielu sferach życia, nie tylko w biznesie.

W czym pomoże Ci Kaizen?

 • W zwiększeniu sił witalnych i energii do działania.
 • W zbudowaniu firmy, zbudowaniu efektywnego zespołu.
 • W zwiększeniu zarobków, zbudowaniu najlepszej wersji siebie.
 • W rzuceniu palenia, uzyskaniu wymarzonej figury.
 • W budowaniu długotrwałych relacji, związku, miłości.
 • W usunięciu niszczących przekonań, które odsuwają Cię od celów.
 • W osiągnięciu sukcesu na każdej płaszczyźnie życia.

Kaizen

Co może Ci pomóc w wdrożeniu metody Kaizen?

W realizacji celów w sporcie pomaga trener, sesje treningowe, harmonogram, a klubach fitness np. karta progresji. Ci, którzy chcą żyć w zgodzie z metodą Kaizen w końcu mogą liczyć na czyjąś pomoc. Na rynku wydawniczym właśnie pojawiło się narzędzie, które w realny sposób wspomaga w robieniu małych kroków – „Dziennik Celów Kaizen”. Nie jest zwykły kalendarz z motywacyjnymi cytatami. To specjalnie zaprojektowany Dziennik, dzięki któremu:

 • nauczysz się wyciągać wnioski z każdego dnia,
 • zaczniesz skutecznie planować dzień, tydzień i kolejne miesiące,
 • będziesz funkcjonować według koła sukcesu Kaizen,
 • poznasz osiem umiejętności, które pozwolą osiągnąć ci sukces,
 • i najważniejsze – znajdziesz czas na wszystko!

Zasada używania „Dziennika Celów Kaizen” jest wyjątkowa łatwa. – Należy traktować go jak kalendarz przez najbliższe trzy miesiące. Zabierać go wszędzie ze sobą. Rano, wieczorem i w wolnych chwilach zaglądać do niego, czytać swoje cele, zadawać sobie pytania, czytać afirmacje. Następnie warto zastanowić się, co jeszcze może ułatwić mi realizację celów? Kto może mi pomóc? Jak będę się czuć, kiedy cele zostaną osiągnięte? – mówi Aneta Wątor, autorka projektu. – Dziennik można zakupić na mojej stronie www.anetawator.com – dodaje.

Wsparcie tłumu

Projekt „Dziennik Celów Kaizen” został zrealizowany dzięki wsparciu chętnych za pomocą platformy wpieram.to. To portal crowdfoundingowy stworzony w celu wspierania osób kreatywnych, miejsce, gdzie każdy może zaprezentować swoje pomysły, które dotąd nie mogły być wcielone w życie bez odpowiedniej ilości gotówki. Platforma ułatwia zbieranie funduszy. Obecnie na projekty za jej pomocą zostało przeznaczone już ponad 12 mln złotych.

Autorką „Dziennika Celów Kaizen” jest Aneta Wątor – pasjonatka filozofii Dalekiego Wschodu. Autorka wielu kursów online z zakresu efektywnego zarządzania, trenerem i mówcą motywacyjnym. Aneta jest również pomysłodawcą i organizatorem projektu Kobieta w Biznesie (spotkania motywacyjno-networkingowe, które integrują środowisko przedsiębiorczych kobiet wspierając w rozwoju zawodowym). Na co dzień prowadzi firmę Motiwator.

 

Biznes Musi Sprzedawać jest partnerem wydania „Dziennika Celów Kaizen”

oraz spotkań z cyklu „Kobieta w Biznesie”.

 

Zapraszamy na specjalne spotkanie, na którym będziemy świętować wydanie „Dziennika Celów Kaizen”. Obędzie się ono 22 lutego w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego.

Bilety jeszcze do nabycia na stronie:

kaizenkrakow.evenea.pl