Rekordowy zakup domeny faktury.pl – jednej z najdroższych w Polsce

Redakcja

Start-up afaktury.pl kupił za rekordową sumę 123 000 złotych domenę faktury.pl – jedną z 10 najdroższych domen w Polsce. Najdroższą w branży faktur, do tej pory niewystawianą na sprzedaż.

Założyciele długo szukali odpowiedniego adresu nowej wersji serwisu, który ujrzy niebawem światło dzienne. Program będzie cechował się innowacyjnością i rozbudowaną funkcjonalnością, stąd potrzeba posiadania łatwo zapadającej w pamięć domeny, dopasowanej do nowoczesnego programu służącego do fakturowania. Domena faktury.pl wcześniej nie była wystawiona na sprzedaż. Tuż po jej pojawieniu się, firma złożyła ofertę kupna i sfinalizowała transakcję.

Start-up afaktury.pl pojawił się na rynku ze świeżo wydanym programem do wystawiania faktury i dokumentów on-line w połowie roku 2014 r. Na przestrzeni czasu oprogramowanie on-line do fakturowania cały czas było rozwijane, dopasowując się tym samym coraz precyzyjniej do mnogich potrzeb klientów.

W roku 2016 rozpoczęły się prace nad nowym programem, rozbudowanym o funkcje, których nie posiadają afaktury.pl. Na bazie doświadczeń i zapotrzebowania rynku, tworzony jest obecnie nowy program do faktur z magazynem, jaki tym razem jest skierowany do większych i dużych przedsiębiorstw, producentów, hurtowników, transportu.

 

Źródło: informacja prasowa