Święto branży SEM w Krakowie po raz jedenasty

Redakcja

Jedenasta edycja semKRK odbędzie się już 22 lutego 2019 r.o godz. 19.00 w krakowskim Muzeum Sztuki Japońskiej Manggha. semKRK to krakowskie spotkania tworzone dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce, ale również specjalistów SEM oraz agencji marketingu internetowego.

Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Specjaliści dzieląc się wiedzą, mogą wpłynąć na podniesienie jakości usług czy nawet budować świadomość wielu zagadnień interesujących klientów. To moment, w którym rozmawiamy o wspólnych biznesach, doświadczeniach czy teoriach.

Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej atmosferze. Udało się pójść o krok dalej – nadać wydarzeniu wyjątkowy barcampowy charakter, prelekcje wymieszane są z networkingiem, wymianą kontaktów i spotkaniami. Kolejne edycje są dla firm z branży okazją do wspólnych rozmów. Uczestnicy z całej Polski odwiedzają wydarzenie, zgłaszając cały dział SEM, który potrafi liczyć po kilkanaście osób. Termin spotkania nie jest przypadkowy, piątek to czas, kiedy wszyscy uczestnicy mogą w luźnej atmosferze zrelaksować się po pracy.

Na semKRK #11 wystąpią m.in. Paweł Kijko, Łukasz Zontek, Ewelina Podrez i Roman Rozenberger.

Do wydarzenia można dołączyć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1982878505160835/

Portal Biznes Musi Sprzedawać jest patronem 11. edycji semKRK.