Trendy Sprzedaży 2017

Redakcja

Zapraszamy na kolejną edycję Trendów Sprzedaży, które odbędą się 24-25 stycznia w Warszawie. Rok rocznie Kongres gromadzi najlepszych ekspertów i praktyków rynku i już na stałe wpisał się w kalendarz imprez branżowych.  W tym roku myślą przewodnią naszego wydarzenia jest nowoczesne zarządzanie sprzedażą.

Znaleźliśmy się w bardzo ciekawych, ale i nie łatwych czasach dla rynku sprzedażowego. Konkurencja jest coraz większa, klient jest coraz bardziej świadomy swoich potrzeb i oczekiwań, a kanałów komunikacyjnych i sprzedażowych przybywa każdego dnia. Do tego zmieniający się rynek pracy, nowe technologie oraz tendencje konkurencji do walki cenowej. To wszystko dzieje się tu i teraz, a Państwo jesteście w centrum tych zmian.

Trendy Sprzedaży 2017 to

  • Inspirujące i ciekawe prelekcje – zdobądź kompleksową wiedzę na jedynym, unikalnym wydarzeniu!
  • Praktyczna wiedza poparta wieloletnimi doświadczeniami prelegentów – dowiedz się, jak inne firmy wykorzystują rozwiązania do efektywnego zarządzania nowoczesną sprzedażą!
  • Pięć kluczowych bloków tematycznych porządkujących wiedzę na temat budowy nowoczesnej, dostosowanej do aktualnego rynku, strategii sprzedaży!
  • Innowacyjna formuła Akademii Menedżera Sprzedaży – weź udział w specjalistycznych warsztatach przeznaczonych dla dyrektorów sprzedaży!

Wśród prelegentów m. in.:
Małgorzata Olszewska, Kazar Footwear Sp. z o.o.
Grażyna Piotrowska-Oliwa, Virgin Mobile
Dorota Ostrożańska, Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o.
Paweł Sala, FreshMail
Iwona Rubanowicz, Bank Millennium
Grzegorz Furtak, pricingLAB

ORGANIZATOR: Puls Biznesu

Więcej informacji na: http://konferencje.pb.pl/konferencja/1025,trendy-sprzedazy-2017

Biznes Musi Sprzedawać