Zdobądź Godło Firma Roku / Produkt Roku 2019 – najbardziej wiarygodny certyfikat dla biznesu w Polsce!

Redakcja

Trwa nabór do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Krajowej Firma Roku oraz Produkt Roku. Misją Programu jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, cieszące się uznaniem wśród klientów, będące wzorem rzetelności i jakości.

 

Program kierowany jest do firm wszystkich gałęzi gospodarki. Certyfikaty Firma Roku i Produkt Roku cieszą się popularnością w wielu branżach produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz usługowych.

CK zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców, szczególnie małych i średnich firm, w realizacji potrzeb związanych z budowaniem świadomości marki i wyróżnieniem na tle konkurencji.

Firmy mogą zgłaszać się samodzielnie do Programu lub poprzez otrzymanie Nominacji z ramienia Kapituły CK. – Często jako pierwsi dostrzegamy potencjał w małych firmach i niewielkich markach, które dzięki naszemu wsparciu marketingowemu stają się liderami w regionie lub swojej grupie docelowej – mówi Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CK.

W procesie weryfikacji przeprowadzane są m.i n. badania  marketingowo – wizerunkowe, ankiety, monitoring opinii  konsumentów, a w niektórych wypadkach wizytacje firm. – Laureatami Programu zostają podmioty, które świadczą najwyższej jakości usługi w swojej kategorii, zapewniają profesjonalną obsługę, cieszą się renomą i zaufaniem wśród klientów oraz partnerów biznesowych – wyjaśnia Marcin Andrzejewski.

Przystąpienie do Programu daje liczne korzyści. Laureaci otrzymują Certyfikat jakości, statuetkę oraz licencję upoważniającą do posługiwania się rozpoznawalnym Godłem promocyjnym.  Jest to skuteczne narzędzie PR-owe i marketingowe, budujące pozytywny wizerunek firmy, dające przewagę w rozmowach handlowych, zwiększające zainteresowanie ofertą oraz uwiarygadniające pozycję firmy w relacjach biznesowych. Nagrodzone podmioty otrzymują również roczny pakiet promocyjny od Organizatora, w postaci wsparcia medialnego i marketingowego.

– Godło Firma Roku i Produkt Roku to potwierdzenie wiarygodności i jakości, ale też wzmocnienie rozpoznawalności i zaufania do marki, które, jak pokazują doświadczenia naszych laureatów, przekłada się na większa sprzedaż – mówi Marcin Andrzejewski.

 

Do Programu firmy mogę się zgłaszać w następujących kategoriach:

Firma Roku 2019

Produkt Roku 2019

Jeśli chcesz, by Twój biznes rozwijał się szybciej i efektywniej, jeśli chcesz zyskać przewagę nad konkurencją i mocniejszą pozycję w rozmowach handlowych – zgłoś się jeszcze dziś!

Nabór do Programu trwa: od 1 marca do 12 kwietnia 2019 r.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z informacjami na stronie:

http://certyfikacjakrajowa.org.pl/firma-roku/

 

Kontakt w sprawie Programu:

Przemysław Szulczewski

Koordynator Programowy
tel: +48 662 247 049
tel: +48 784 502 552
p.szulczewski@certyfikacjakrajowa.org.pl

 

Portal Biznes Musi Sprzedawać jest patronem
Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Krajowej Firma Roku oraz Produkt Roku