Kobieta w Biznesie – Trójmiasto

Michał Grzebyk

Michał Grzebyk

Bez kategorii

24 maja projekt Kobieta w Biznesie zawita do Trójmiasta. Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie redaktor naczelny serwisu Biznes Musi Sprzedawać – Marcin Sebastian Rogowski.

 

W czasie spotkania uczestniczki będą miały okazję nawiązać niepowtarzalne kontakty zawodowe, a także wysłuchać dwóch prelekcji.

Marcin Sebastian Rogowski
Sprzedaż i negocjacje w biznesie. Jak podejść te tematy z najlepszej strony?

Marcin RogowskiCałe moje dotychczasowe życie związane jest z biznesem. Karierę rozpoczynałem w latach dziewięćdziesiątych w dużych, zachodnich korporacjach FMCG zajmując stanowiska managerskie i odnosząc sukcesy w sprzedaży hurtowej. W latach 1997 – 2011 współtworzyłem i zarządzałem największą w Europie Środkowej centralą materiałów wykończeniowych private-label. Zdobyłem wiele wyróżnień,  m.in. Gazele Biznesu, latałem z kontynentu na kontynent w poszukiwaniu nowych klientów i wyzwań biznesowych.Kilka lat temu uznałem, że to za mało. Moje zamiłowanie do rozwoju skierowało mnie na zupełnie nowe tory. Zainteresowałem się przywództwem, coachingiem ericksonowskim, prowokatywnym i filozofią Gestalt. Postanowiłem całkowicie zmienić swoje życie zawodowe.

 

Aneta Wątor

Metoda Kaizen – Poznaj najskuteczniejszą strategię realizacji celów, dzięki której przyspieszysz sukces nie tylko zawodowy 

Aneta WątorKAIZEN to filozofia, której japońscy producenci zawdzięczają swoje zwycięstwo. Stosują ją największe firmy z Kraju Kwitnącej Wiśni, takie jak Toyota, Honda, Mazda czy Sony.

Myślą przewodnią Kaizen jest ciągłe ulepszanie życia w wielu jego aspektach. To przede wszystkim nieustanna poprawa wydajności, maksymalna eliminacja marnotrawstwa oraz skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów. To nie tylko sposób myślenia i zarządzania, ale także odpowiednia metoda komunikowania się.

 

 

Wszystkie szczegóły dotyczące spotkania oraz bilety można znaleźć na stronie https://kwb1trojmiasto.evenea.pl/

 

Portal Biznes Musi Sprzedawać jest patronem spotkania Kobieta w Biznesie – Trójmiasto