Aula Polska Kraków – już wkrótce VI edycja

Redakcja

W środę 4 lipca 2018 roku odbędzie się szósta edycja wydarzenia Aula Polska Kraków. O godzinie 19:00 w biurowcu Orange Office Park przy ulicy Klimeckiego 1 prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem na temat budowania pozytywnego Customer Experience.

 

Tematem szóstej edycji jest “Zaskakujący Customer Experience”. Wśród prelegentów nie zabraknie znanych osobistości.

Marcin Majzner (Cupsell.pl) opowie o “Customer Care w e-commerce na przykładzie Cupsell.pl”. Anna Ledwoń-Blacha (More Bananas oraz CRASH Mondays) podzieli się spostrzeżeniami na temat doświadczeń klienta w social mediach “Człowiek w centrum uwagi, czyli o budowaniu doświadczeń w mediach społecznościowych”. Piotr Sadowski (Webankieta.pl i Ankietka.pl) przedstawi prezentację pt. “Po co Wam efekt WOW?”, a Mikołaj Winkiel (Brand24) opowie nam na temat “7 kroków budowania relacji z klientami w sieci”.

 

Aula Polska Krakow

fot. Alicja Gancarz

 

Aula Polska to cykl wydarzeń, które spotykają się z dużym zainteresowaniem wśród marketerów i osób zainteresowanych nowymi mediami. Organizowane jest w kilkunastu miastach w Polsce oraz poza granicami naszego kraju. Organizatorem krakowskiej edycji Auli jest FreshMail. Wydarzenie swoim patronatem objęli m.in. Marketer+, Marketing przy Kawie, Poradnik Przedsiębiorcy, alterWEB, Cena Biznesu, OMGKRK, CRASH MONDAYS, SOCIALPRESS czy Biznes musi sprzedawać.

Aula Polska Kraków jest wydarzeniem darmowym, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc należy się na nie zapisać za pośrednictwem strony: aulakrakow6.evenea.pl, szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco, zapraszamy również do zapisania się na wydarzenie za pośrednictwem Facebooka.

 

Portal Biznes Musi Sprzedawać jest patronem wydarzeń z cyklu Aula Polska Kraków