A gdyby tak klienci czekali na Twój telefon? Dowiedz się jak to osiągnąć na spotkaniu dla MŚP w Krakowie

Redakcja

Nierzetelni dostawcy, nieefektywne spotkania handlowe, brak kontaktu z osobą decyzyjną w firmie potencjalnego klienta – to tylko niektóre problemy z którymi zmagają się przedsiębiorcy. A gdyby tak mieć możliwość dotarcia bezpośrednio do naszych potencjalnych klientów i jeszcze sprawić, aby oni czekali na nasz telefon z chęcią nawiązania współpracy… Obecnie jest to już możliwe.

Od lat wiadomo, że ludzie robią biznes z ludźmi – nie z firmami. Każdy przedsiębiorca, który rzetelnie funkcjonuje w biznesie, posiada swoją osobistą sieć kontaktów z klientami, partnerami i innymi wartościowymi ludźmi, z którymi ma serdeczne relacje. Wyobraź sobie, że masz dostęp do tych wszystkich kontaktów, a inni przedsiębiorcy umawiają Ci spotkania handlowe z polecenia. Dzięki temu, osiągasz o wiele szybciej swoje cele biznesowe, nie wspominając już o łatwości generowania większych niż dotychczas zysków. Jak to osiągnąć? Otóż na naszym rynku działa od pewnego czasu organizacja Arena Biznesu. Jej członkowie wspierają się w rozwoju biznesu umawiając sobie spotkania z polecenia, przekazując klientów i bardzo szybko zwiększając swoje zyski.

W spotkaniach uczestniczą właściciele małych i średnich firm. Widują się oni cyklicznie, raz na 2 tygodnie, w godzinach 17:30-20:00. Podczas spotkania poznają nowych przedsiębiorców (nawet 600 firm rocznie), opowiadają o swoim biznesie i dzielą się wiedzą. Raz na kwartał organizują otwarte spotkanie, aby lokalni przedsiębiorcy mogli się poznać, nawiązać nowe znajomości i otrzymać wiedzę o tym, w jaki sposób można zarabiać więcej, dzięki dźwigni handlowej używanej w Arenie Biznesu. Najbliższe spotkanie otwarte odbędzie się 12 października (środa) w krakowskim Hotelu Swing. Na spotkaniu, poza nowymi kontaktami biznesowymi, otrzymasz także wiedzę z zakresu content marketingu i dowiesz się, w jaki sposób efektywniej wykorzystać internet do promocji Twojej działalności. Katarzyna Bienussa z ContentHouse opowie także uczestnikom spotkania, w jaki sposób można stać się cenionym ekspertem w swojej branży i skutecznie prowadzić działania content marketingowe.

Aby wziąć udział w spotkaniu otwartym Areny Biznesu, wystarczy zapisać się na:
http://spotkanieotwarte-arenabiznesu.evenea.pl/

Patronat nad wydarzeniem sprawuje BiznesMusiSprzedawać.pl.