Aula Polska Kraków po raz piąty. Tematem przewodnim – personal branding

Redakcja

Aula Polska to cykl spotkań ogólnomarketingowych. Odbywa się w kilkunastu miastach w Polsce, a nawet za granicą. W Krakowie organizatorem Auli jest FreshMail.

 

Spotykamy się w Krakowie już po raz piąty. Tym razem widzimy się w nowym miejscu – na Uniwersytecie Ekonomicznym przy ul. Rakowickiej 27 w Krakowie, w sali nr 9 pawilonu sportowo-dydaktycznego. 26 kwietnia (w czwartek) poruszymy temat Personal Brandingu. Rejestracja uczestników od godziny 18:15. 

Poprzednia, czwarta edycja Auli przeszła wszelkie oczekiwania organizatorów – na sali pojawiło się blisko 270 uczestników.

 

Aula Polska Krakow #5

 

Tematem piątej edycji jest Personal Branding. Zaproszeni prelegenci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, jak budować swoją markę w mediach. Poruszą również temat wystąpień publicznych, które stanowią ważną część budowania swojej marki. 

Wystąpią: Maciek Stęga – Community Manager w WebskiHR, freelancer i konsultant, specjalista od employer brandingu, Kamil Kozieł – szkoleniowiec, założyciel ITSchool oraz PrezART, Luiza Nowak – współzałożycielka firmy PrezART, projektantka slajdów i specjalista ds. marketingu, Karolina Latus – trener, coach, projektuje i stosuje narzędzia oceny kompetencji, związana z branżą HR i od 7 lat prowadzi Agencję Zatrudnienia CRAFTS. A także Aneta Wątor – certyfikowany praktyk Kaizen, trener sprzedaży i umiejętności miękkich oraz autorka książki “Kaizen w biznesie”. 

Aula Polska Kraków

Aula Polska Kraków jest wydarzeniem darmowym, jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc należy się na nie zapisać. Można to zrobić za pośrednictwem strony aulakrakow5.evenea.pl/, a więcej szczegółów można znaleźć na aulapolska.pl/spotkania/personal-branding/. Tematy poszczególnych wystąpień zostaną podane wkrótce, dlatego zachęcamy do śledzenia na bieżąco facebook.com/aulapolskakrakow/.

Przypominamy liczba miejsc jest ograniczona, więc warto zapisać się już dziś.

 

Portal Biznes Musi Sprzedawać jest patronem wydarzeń z cyklu Aula Polska Kraków