Digital Economy Catalog – unikalna baza e-kontrahentów

Redakcja

Redakcja

Bez kategorii

Gdzie szukać firm, które pomogą nam zbudować i prowadzić biznes on-line? Którzy przedsiębiorcy e-commerce mają odpowiednie narzędzia, by nasza działalność w sieci była prowadzona profesjonalnie? To tylko niektóre z pytań, jakie zadają sobie zarówno przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem działalności w branży e-commerce, jak i instytucje publiczne, które szukają informacji o branży. Odpowiedzią jest Digital Economy Catalog.

 

Izba Gospodarki Elektronicznej wyszła naprzeciw oczekiwaniom rynku – przygotowała katalog firm i usług e-commerce oferowanych przez członków oraz partnerów zrzeszonych w e-Izbie pt. „Digital Economy Catalog”.

Stanowi on nie tylko unikalną bazę firm pomocnych w prowadzeniu działalności handlu elektronicznego, w tym transgranicznego. To przede wszystkim unikatowa baza, skupiająca w jednym miejscu informacje na temat kontrahentów, w tym liderów branży e-commerce.

Digital Economy Catalog powstał w odpowiedzi na potrzeby rynku, a także ministerstw, z którymi e-Izba na bieżąco współpracuje. Katalog w miniaturze odzwierciedla kształt polskiego rynku cyfrowego – znajdują się w nim opisy działalności firm należących do Izby Gospodarki Elektronicznej. Są wśród nich: sprzedawcy detaliczni (B2C), platformy e-commerce (B2C, C2C, B2B), płatności on-line, usługi oraz rozwiązania IT dla e-commerce, e-usługi, treści cyfrowe, logistyka i dystrybucja. Każda z firm będących naszym członkiem otrzymuje również stempel potwierdzający działalność w biznesie cyfrowym– podkreśla Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Zarządu e-Izby.

 

Katalog można pobrać ze strony http://eizba.pl/files/8515/2336/8980/Cyfrowy_Katalog_Firm_2018_1.pdf