Jak wejść na szczyt kariery zawodowej? Zapytać o drogę kogoś, kto już tam jest

Redakcja

Czego menadżer może nauczyć się od trenera drużyny futbolu amerykańskiego, oficera marynarki USA i prezesa huty węglowej? Niespodziewanie dużo! Wszystkich poznasz podczas spotkania Leaders Island Insights, które odbędzie się 21 października w Krakowie.

Skąd czerpać wiedzę, gdy jest się młodym menadżerem? Gdzie szukać wsparcia i inspiracji w drodze na szczyt swojej kariery menadżerskiej? Jak i gdzie poznać ludzi, którzy zaszli wysoko w świecie biznesu i chętnie dzielą się swoim doświadczeniem?

Miejscem, które odpowiada na potrzeby młodych menadżerów i przedsiębiorców jest LiGHT – spotkanie łączące wiedzę i doświadczenie oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów w środowisku biznesowym.

Jako doświadczeni praktycy, chcemy pokazać młodym osobom w biznesie, miejsce, w jakim jesteśmy oraz opowiedzieć o drodze, jaką przeszliśmy, by to osiągnąć. Uczestnicy dostaną mnóstwo inspiracji, całe pokłady pozytywnej energii i wsparcie – o które czasem najtrudniej. – tłumaczy idee LiGHT Józef Kącki, twórca Leaders Island.

Praktycy z międzynarodowym doświadczeniem podzielą się swoją wiedzą z młodymi przedsiębiorcami

Podczas najbliższego spotkania w Krakowie 21 października br. na spotkaniu LiGHT swoim doświadczeniem podzieli się pięciu praktyków z międzynarodowym doświadczeniem. Wśród nich znajduje się dr John Scherer – oficer marynarki USA i jeden z najlepszych specjalistów z zakresu przywództwa. W swoim wystąpieniu poruszy temat umiejętnego zarządzania interakcjami i relacjami między pracownikami.

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać także Phila Chambersa, który doskonale wie co motywuje pracowników; Johna Lyncha – amerykańskiego przedsiębiorcę, który po ’89 roku przybył do Polski i brał czynny wolontaryjny udział w budowaniu gospodarki wolnorynkowej, za co otrzymał najwyższe cywilne odznaczenie w Polsce. Lynch skupi się na cechach dobrego przywódcy w dobie kryzysu i opowie o własnym doświadczeniu prowadzenia firmy w ostatnich 20 latach.

Podczas LiGHT przedsiębiorcy poznają również najlepszych polskich menadżerów – Dawida Ostręgę, który podzieli się swoim doświadczeniem z zakresu budowania najlepszego zespołu oraz Jarosława Zagórowskiego, który na naszych oczach zmienia polski przemysł w bardzo odważny sposób.

LiGHT to szansa na wiedzę, networking i poznanie społeczności liderów

Uczestnicy konferencji mogą liczyć nie tylko na unikalny know-how od najlepszych praktyków z międzynarodowym doświadczeniem. LiGHT to również miejsce na networking, a także możliwość dołączenia do społeczności Leaders Island – miejsca, gdzie można rozwijać swoje kompetencje przywódcze. Spotkanie odbędzie się w piątek, 21 października w Krakowie w Krakowskim Parku Technologicznym.

Uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jest po rejestracji na stronie http://leadersisland.com/light-2016, gdzie znajduje się więcej informacji na temat wydarzenia.

Leaders Island Insights