Master Class – po raz pierwszy w Polsce edukacyjne show z osobowościami biznesu, psychologii, kultury i sportu

Redakcja

Jak wygrać rajd Dakar i założyć prywatny teatr? Czyli – jak się zostaje mistrzem w swojej dziedzinie? 16 kwietnia na Master Class w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie na to pytanie odpowiedzą m.in. Rafał Sonik, Krystyna Janda, Michał Żebrowski, Zbigniew Boniek i Krzysztof Zanussi wsparci przez psychologów biznesu. Liczba miejsc ograniczona.

Master Class jest skierowane zarówno do doświadczonych graczy na rynku, którzy chcą pozostać liderami w swojej dziedzinie i nie dać się zastąpić innym, jak i do ludzi młodych i niedoświadczonych, którzy zaczynają od wyznaczania ambitnego celu.

Uczestnicy Master Class dostają unikatową szansę na zdobycie wiedzy w zaledwie osiem godzin, porównywalnej do przeczytania co najmniej 30 wartościowych książek z zarządzania, psychologii, kultury, filozofii i historii. Do tego bezcenne osobiste doświadczenie Krystyny Jandy, Zbigniewa Bońka, Michała Żebrowskiego, Krzysztofa Zanussiego, Janusza Gajosa i biznesmena Rafała Sonika, które będzie miało moc przemiany myślenia, schematów.

Michał Żebrowski zdradzi, co zrobić by zagrać w życiu najlepszą rolę i zostać kim tylko zechcesz. Zbigniew Boniek wskaże jakie są najważniejsze zasady gry nie tylko na boisku, które determinują sukces. O powołaniu do wielkości i sukcesu opowiedzą Rafał Sonik, Robert Gwiazdowski i Juliusz Braun. Krystyna Janda z Januszem Gajosem zetrą się w dyskusji czy „Motywacja jest kobietą czy mężczyzną?”. Zaś psychologowie Joanna Heidtman, Jacek Walkiewicz, Leszek Melibruda dadzą nam praktyczne wskazówki nie tylko jak zapewnić trwały wzrost, pokonać obawy i budować motywację, ale przede wszystkim jak mądrze przez mini-zmiany osiągać makro-efekty.

Program Master Class realizowany jest w formie otwartego wydarzenia oraz zamkniętych spotkań dla firm i organizacji przez Fundację Centrum Twórczości Narodowej.

2b_500x500

Więcej na www.master-class.org.pl

Kiedy? Centrum Kongresowe ICE w Krakowie
Gdzie? 16 kwietnia