“Queens of Life – Królowe Życia” – Kongres dedykowany Kobietom

Redakcja

Tematy dotyczące pięciu głównych obszarów życia, poruszane przez wspaniale kobiety i prelegentów. Cztery tysiące kobiet, które pragną swoje życie wznieść na wyższy poziom. To wszystko łączy w sobie Kongres “Queens of Life – Królowe Życia”, który odbędzie się 20 – 21 listopada w Warszawie. Droga Kobieto, nie może Cię tam zabraknąć!

Kongres “Queens of Life – Królowe Życia” powstał z myślą o kobietach, które oczekują od życia tego, co najlepsze i chcą same decydować jakie role będą pełnić w życiu. Role, jakie świat wyznaczył kobietom wiele lat temu – dawno ewoluowały. Kobiety w dzisiejszych czasach łączą różne sole społeczne; są niezwykle skutecznymi szefowymi, liderkami czy artystkami, które mają nieprzeceniony wpływ na funkcjonowanie nowoczesnych społeczeństw.

Na Kongresie zostaną poruszone tematy, dotyczące pięciu głównych obszarów życia: Zdrowie, niezależność finansowa i kariera, relacje i związki, marka osobista i twórczość oraz spełnienie i przekraczanie granic. Swoim doświadczeniem, ze słuchaczkami, między innymi, podzielą się: Martyna Wojciechowska – dziennikarka i redaktor naczelna, która wielokrotnie była nagradzana prestiżowymi nagrodami. Renata Angelo – mówca motywacyjny oraz prelegent wielu międzynarodowych konferencji. Kamila Rowińska – trener, właścicielka Rowińska Business Coaching oraz autorka i współautorka książek o tematyce biznesowej.

Konferencja Królowe Życia odbędzie się 20 – 21 listopada 2015 roku w w Hali MT Polska (ul. Marsa 56c). Więcej informacji oraz przedsprzedaż biletów znajduje się na stronie wwww.queensoflife.pl

Biznes Musi Sprzedawać jest patronatem medialnym wydarzenia.