The Way Ahead – Anthony Robbins w Polsce!

Redakcja

Jedyna okazja do spotkania na żywo największego lidera i nauczyciela naszych czasów.

Co się dzieje, gdy jesteś z Anthony Robbinsem?

Będąc w jego otoczeniu nie da się siedzieć obojętnie. Jedni go nienawidzą inni kochają. Jego przemiana zaczęła się w wieku 17 lat, gdy matka dosłownie „wykopała” go z domu. W ciągu siedmiu lat przestudiował kilkaset biografii i prawdziwych historii ludzi sukcesu.

Pracował z największymi tego świata. Głowy państw, wybitni sportowcy i aktorzy, którym pomagał osiągnąć najwyższe poziomy świadczą o wysokim stopniu jego skuteczności. Bill Clinton, Andre Agassi, Serena Williams i Hugh Jackman są żywym przykładem prawdziwości tych słów.

Wszyscy oni, podczas życiowych zawirowań, zwrócili się do niego, by pomógł im przejść do następnego etapu. Jego misją jest: „Pomagać ludziom na całym świecie zmieniać ich własne życie”. Antony Robbins, bo o nim mowa twierdzi, że każdy może się zmienić w ułamku sekundy i osiągnąć absolutnie wszystko, co tylko sobie zamarzy. Większość ludzi kojarzy go jako: „lidera motywacyjnego”, jednak on sam twierdzi, że nienawidzi tego określenia. Woli jak się go określa: ”KATALIZATOR”. Inspiracja do zmian.

Oprah Winfrey będąc na jego seminarium, publicznie oświadczyła, że uczestnictwo w tym wydarzeniu było jednym z najbardziej niesamowitych przeżyć w jej życiu. Twierdzi, że tam nie chodziło tylko o pozytywne myślenie, motywację czy wysoką energię, jak sądzi większość ludzi. Tam chodziło o coś zupełnie innego. Chodziło o PRZEŁOM.

Kiedy? 20-22 marca 2015

Gdzie? Międzynarodowe Targi Poznańskie

Więcej: thewayahead.pl.

Who Inspires Tony Robbins

Tony Robbins – kilka słów o nim

Anthony Robbins określany jest mianem mówcy motywacyjnego. On sam jednak mawia, że: „Motywacja może przynosić krótkotrwałe rezultaty. To na czym nam zależy to długotrwały efekt.”

Jest autorem międzynarodowych bestsellerów, mający na koncie pięć książek wydanych w 14 językach. Jest on również twórcą będącego numerem jeden systemu osobistego i zawodowego rozwoju wszechczasów, „Personal Power”, którego nagranie sprzedało się na całym świecie w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy.

Tony Robbins to jeden z najbardziej pożądanych mówców na świecie. W jego seminariach na żywo, wystąpieniach publicznych lub też programach szkoleniowych wzięło udział więcej niż cztery miliony uczestników z ponad 100 krajów.

Uważany za lidera nr 1 na świecie od ponad 20 lat. Jako odnoszący sukcesy przedsiębiorca Robbins pełni funkcję prezesa siedmiu prywatnych spółek w różnych branżach, takich jak: przemysł hotelowo-gastronomiczny, edukacja, produkcja filmowo-telewizyjna, usługi biznesowe oraz nutraceutyki.

Prywatnie Tony jest oddanym ojcem czwórki dzieci oraz kochającym mężem swojej żony Sage „Bonnie Pearl” Robbins.

Zachęcamy do lektury wywiadu z Łukaszem Milewskim, organizatorem The Way Ahead.

tony12